Гарантія

На товари, які підлягають сервісному гарантійному обслуговуванню, ми надаємо та заповнюємо всі необхідні документи, які підтверджують гарантію упродовж всього заявленого виробником строку.

Строк гарантійного обслуговування вказаний на інтернет-сторінці товару в нашій крамниці, а також у паспорті товару та/або в гарантійному талоні.

Купуючи товар, ви погоджуєтеся з умовами гарантійного обслуговування, вказаними виробником у паспорті та/або в гарантійному талоні. Будь ласка, зберігайте його впродовж усього терміну експлуатації.

Претензії щодо цілісності та зовнішнього вигляду товару приймаються безпосередньо під час його видачі з нашого складу або під час отримання в транспортній компанії.

Гарантійні зобов’язання виконують зазначені в гарантійних документах уповноважені сервісні центри. Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні, або ми завжди готові надати контакти сервісних центрів, уповноважених монтажних організацій, інформацію про умови гарантійного обслуговування або проконсультувати з питань експлуатації придбаного в нас обладнання. Адже не завжди непорозуміння з технікою є гарантійним випадком, іноді достатньо натиснути іншу кнопку ;-).

Усі товари, які продаються в нашій крамниці та підлягають обов’язковій сертифікації, мають необхідні сертифікати та інші дозвільні документи, і ми завжди готові надати їх у зручній для вас формі (електронною поштою, у паперовій формі разом з товаром тощо). Весь асортимент наших товарів є адаптованим для використання в Україні (наприклад, газові автоматики налаштовані на тиск газу за українськими стандартами, блоки живлення та зарядні пристрої придатні для напруги і частоти українських електромереж і таке інше).

На товари, які не підлягають сервісному гарантійному обслуговуванню, діють умови обміну та повернення.

А також під час отримання вами товару через сторонні кур’єрські служби (Нова пошта, Міст Експрес, Ін Тайм) – обов’язково перевіряйте наявність товару в замовленні, та його зовнішній вигляд.

У разі пошкодження товару або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, та скласти акт (претензію). У разі якщо ця ситуація відбудеться – обов’язково повідомте нам про те, що трапилося, за телефонами які вказані в наших контактах.

За куплені в нашій крамниці котли, завод виробник не несе відповідальності та не гарантує роботу у випадках:

 • недотримання правил установки, експлуатації, обслуговування котла;
 • недбалого зберігання, поводження і транспортування котла власником;
 • якщо монтаж і ремонт котла виконувались особами, які не мають на це права;
 • відсутності штампа торгуючої організації в талоні на гарантійний ремонт і свідоцтво про продаж.

    У випадку виходу з ладу будь-якого вузла котла в період гарантійного терміну експлуатації спеціаліст газового господарства або спеціалізованої монтажно-налагоджувальної організації складає акт про перевірку котла, який разом з заповненим відривним гарантійним талоном, копією талона на введення котла в експлуатацію і дефектним вузлом направляється власником підприємству-виробнику.

Повернення та обмін

Наша крамниця здійснює повернення та обмін товару відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Протягом 14 діб з моменту придбання товару ви можете повернути його й отримати кошти, сплачені за нього, або обміняти на інший товар. Для цього необхідно обов'язково зберегти товар у товарному вигляді (збережена упаковка товару, відсутність ушкоджень на упаковці і самому товарі, збережена комплектація тощо), зберегти документи на товар (паспорт, інструкція, чек). Якщо ви хочете повернути товар з причин, які не залежать від нас, доставка товару назад до крамниці здійснюється за рахунок покупця з відшкодуванням нам витрат за безкоштовну* доставку (якщо така була). Якщо повернення товару відбувається з причин, пов'язаних з нашою крамницею, доставку товару оплачуємо ми.

Під час консультації ми завжди докладатимемо всіх зусиль для того, щоб уважно вивчити ваші потреби і підібрати вам таку техніку, яка працюватиме довго, економно і яку вам не доведеться замінювати протягом багатьох років.

* -при сумі замовлення від 1500 гривень. З меншою сумою замовлення оплата згідно тарифів транспортної компанії.

 • Контакти:
  • Наша адреса: Україна, Харківська область, Харків, вулиця Раєвської, 23
  • Котли та запчастини:
   +38 093 123-24-26 Lifecell
   +38 098 834-27-86 Київстар
   +38 066 731-57-84 Vodafone
  • Елементи живлення:
   +38 099 429-58-78 Vodafone
   +38 098 834-27-86 Київстар
  • E-mail: tepla.hvylia@gmail.com
 • Про нас:
  • Ми - представники заводів-виробників, надаємо офіційну дилерську гарантію
  • Всі моделі, які ми пропонуємо - новітнього технічного виконання
  • Товар в наявності на власному складі і готовий до видачі,відправляємо на доставку у день замовлення (якщо замовлення зроблене до 12:00)
  • Ми займаємося продажем опалювальної та енергетичної техніки з 2002 року і маємо великий досвід
  • Індивідуальний підхід та кваліфікована консультація для кожного покупця
 • Доставка:
  • Найзручніші умови доставки і оплати: безкоштовна доставка (дивіться умови в розділі Оплата і доставка) по всій країні з оплатою при отриманні або через банк
  • Жодних ризиків для покупця весь клопіт з транспортування беремо на себе
  • Тільки перевірений товар з офіційною гарантією. Надаємо всі необхідні дозвільні документи на всі типи опалювальних приладів, які продаємо
  • 100% гарантія повернення товару протягом 14 днів, якщо він Вам не підійшов
Замовлення зворотнього дзвінка

алиште номер свого телефону, і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години

Дякуемо за звернення!

Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом!